MIRË SE VINI NË DYQANIN DECOFIRE

Exterior

Filtroji
  • Rio

    S’ka stok

     800.00
    Oxhak për ambient të jashtëm…

    Rio është një oxhak me veshje në ngjyrë të zezë, i bërë nga materiale të qëndrueshme me cilësi të lartë, rezistente ndaj kushteve të motit. Shijoni flakët e vërteta deri në 55 orë me këtë oxhak me gaz. Madhësia e tij e vogël dhe kompakte së bashku me zgjidhjen portative ju lejon ta vendosni kudo që dëshironi në tarracën tuaj ose rreth kopshtit tuaj. Paneli i xhamit i tejdukshëm stabilizon zjarrin dhe zhavorri i xhamit të zi bëjnë një shtesë tërheqëse.

Po shfaqet produkti i vetëm

Shportë0
Nuk ka asnjë produkt në shportë!
Vazhdoni blerjet
Kreu Shitore Llogaria