MIRË SE VINI NË DYQANIN DECOFIRE

Rio

SKU: PL0003 Kategori: ,

 800.00

Oxhak për ambient të jashtëm…

Rio është një oxhak me veshje në ngjyrë të zezë, i bërë nga materiale të qëndrueshme me cilësi të lartë, rezistente ndaj kushteve të motit. Shijoni flakët e vërteta deri në 55 orë me këtë oxhak me gaz. Madhësia e tij e vogël dhe kompakte së bashku me zgjidhjen portative ju lejon ta vendosni kudo që dëshironi në tarracën tuaj ose rreth kopshtit tuaj. Paneli i xhamit i tejdukshëm stabilizon zjarrin dhe zhavorri i xhamit të zi bëjnë një shtesë tërheqëse.

S’ka stok

Më njoftoni kur artikulli të jetë përsëri në magazinë.

Shtoje në listën e pritjes

Oxhaku i gazit Rio synohet të përdoret jashtë, kështu që natyrisht duhet të mbrohet edhe më shumë nga moti. Mbyllja kompakte, drejtkëndore është prej çeliku dhe pluhuri i veshur me të zezë, për t’u përzier në çdo mjedis. Ky lloj përfundimi rrit jashtëzakonisht rezistencën ndaj elementeve. Për të luftuar rrymat më të forta dhe erën, Rio ka dy ekrane xhami të kalitur në të dy anët e flakës.

Meqenëse flaka është kostumi më i fortë i Rios, kështu që ne kemi bërë gjithçka tjetër sa më diskrete të jetë e mundur. Është si të kesh zjarrin tënd, që mund të ndizet brenda sekondave. Nëse ëndrrat tuaja janë më të mëdha, gjithmonë mund të vendosni disa Rios krah për krah, duke krijuar kështu një mjedis të ngrohtë për mbrëmjet e ftohta. Përdorimi i tij është i kufizuar vetëm nga imagjinata juaj.

Rio është vatra e gazit më miqësore për përdoruesit në treg. Lehtë për të lëvizur dhe për t’u futur në çdo hapësirë, do të bëhet shpejt një element i detyrueshëm i dizajnit tuaj të jashtëm.

Si ta bëni oxhakun me gaz sa më të besueshëm? Merre me buzeqeshje. Kjo është filozofia kryesore e Rios. Çdo gjë që nga mbyllja e çelikut deri tek pjesa e brendshme e gazit është bërë që të zgjasë. Falë zgjidhjeve unike të brendshme, është gjithashtu jashtëzakonisht efikas. Është projektuar për t’u shoqëruar me bombol gazi. Ndërsa përdoret në lartësi më të ulët të flakës, një ngarkesë mund të zgjasë deri në 55 orë. Kjo është më shumë se dy ditë.

Pyesni veten se ku ta fshehni bombolin e gazit? Ne menduam për këtë dhe bëmë një mbulesë kutie të përshtatshme me të njëjtën shtresë pluhuri të zi. Po zorrën e gazit? Ne kemi gjithashtu një kopertinë të dedikuar për këtë. Edhe zhavorri i zi i xhamit është bërë posaçërisht për të komplimentuar këtë oxhak të mrekullueshëm në natyrë. Jeni ende të shqetësuar për elementët që dëmtojnë Rio-n tuaj? Kopertina e përkushtuar, e disponueshme në faqen tonë të internetit do ta zgjidhë këtë.

Aksesorë

Zhavorr xhami i zi

Aspirim

Nuk kërkohet

Energji elektrike

1 x bateri AAA

Energjia

7.0 – 10.0 kW

Karburant

LPG

Konsumi

max. 0.50 – 0.65 kg/h
(koha e djegies deri në 55 orë)

Materiale

Çeliku, xhami i kalitur

Përdorim

Vetëm për ambient të jashtëm!!!

Presioni i gazit

37 mbar

Rregullimi i flakës

Po

Përmasa 69.8 × 30 × 41.4 cm
Peshë 13.2 g/kg

0.0 Vlerësimi mesatar Rated (0 shqyrtime nga klientë)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Rio”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shportë0
Nuk ka asnjë produkt në shportë!
Vazhdoni blerjet
Kreu Shitore Llogaria