MIRË SE VINI NË DYQANIN DECOFIRE

Detajet e Kontaktit

Jemi në dispozicion nga ora 09:00 – 20:00, e Hënë – e Shtunë.

Pyetje të shpeshta.

Ju mund të bëni porosinë tuaj në mënyrë elektronike, në çdo kohë të ditës, 24 orë në ditë. Pasi të zgjidhni produktin që ju intereson, klikoni në opsionin Shto në shportë.

Pasi të keni shtuar sa më shumë produkte që dëshironi në shportën tuaj, zgjidhni Kaloni tek kasa dhe ndiqni hapat e përshkruar atje deri në fazën e përfundimit të porosisë.

Ju mund të kryeni me lehtësi dhe shpejt pagesën e porosisë tuaj duke zgjedhur një nga mënyrat e mëposhtme:

Dërgesë bankare e drejtpërdrejtë

Bëjeni pagesën tuaj drejtpërsëdrejti te llogaria juaj bankare. Ju lutemi, si referencë të pagesës përdorni ID-në e Porosisë tuaj. Porosia juaj nuk do të dërgohet para se fondet të kenë hyrë në llogarinë tonë.

Me kartë
Ju mund të paguani me kartë krediti, debiti ose me parapagesë greke ose të huaja, duke përfshirë Mastercard, Maestro, Visa, Diners Club dhe Discovery.

Para ne dore gjate dorezimit

Ju mund të paguani për porosinë tuaj me para në dorë pas marrjes nga kompania bashkëpunuese e transportit.

Po. Të gjitha çmimet e produkteve në DecoFire përfshijnë TVSH-në ligjore.

Fringilla urna porttitor rhoncus dolor purus. Luctus venenatis rhoncus dolor lectus Dia aecenas ultricies mi eget mauris. Nibh tellus rhoncus dolormolestie nunc Ultrices eros in cursus rhoncus dolorturpis massa tincidunt. Ante in nibh mauri lectus. Etiam novh im lacus suspendisse faucibus.

DecoFire merr përsipër dërgimin e porosisë tuaj në bashkëpunim me Qendrën e Korrierëve. Ju keni mundësinë të merrni produktet që keni zgjedhur në zonën tuaj në të gjithë Shqipërinë.

Na dërgoni një mesazh

    Shportë0
    Nuk ka asnjë produkt në shportë!
    Vazhdoni blerjet
    Kreu Shitore Llogaria