MIRË SE VINI NË DYQANIN DECOFIRE

20% OFF

Botanical Diffuser – Vanilla & Strawberry

SKU: AD0002 Kategori:

Çmimi origjinal qe: € 15.00.Çmimi i tanishëm është: € 12.00.

Aromatizuesi ‘Botanical Reed Diffuser – Vanilla & Strawberry’ siguron një erë të këndshme dhe të qëndrueshme për ambientin tuaj, duke qenë zgjidhja perfekte për zonat ku nuk lejohen qirinj ose ku preferohet një parfum i vazhdueshëm. Aromë e ëmbël vanilje dhe luleshtrydhe!

Ka stok

Sasi :
Blijeni tani

Çdo aromë mund të zgjasë nga 2 deri në 6 muaj, varësisht nga temperatura e dhomës, sezoni, përzierja e vajrave botanikë dhe sasia e aromës. Të gjitha elementet natyrale që shihni brenda enës së qelqit janë vendosur manualisht, dhe përzierja e vajrave esencialë dhe ekstrakteve është e pastër. Përgatitja e parfumit është bërë me dorë për secilin parfumier në mënyrë individuale. Çdo parfum 100ml vjen me 5 shkopinj Black Fiber*.

Përmasa 6 × 6 × 6 cm
Peshë 0.35 g/kg

0.0 Vlerësimi mesatar Rated (0 shqyrtime nga klientë)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Botanical Diffuser – Vanilla & Strawberry”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shportë0
Nuk ka asnjë produkt në shportë!
Vazhdoni blerjet
Kreu Shitore Llogaria