MIRË SE VINI NË DYQANIN DECOFIRE

15% OFF

Ky model, i cili mund të përdoret në vende të ndryshme si tarraca, hyrje të dyerve, evente dhe kopshte dimërore, është një model me stil që do t’u ofrojë një pritje të ngrohtë mysafirëve tuaj. Me fuqinë e tij të lartë të nxehtësisë, ai gjithashtu do t’i shtojë kënaqësi momenteve tuaja të këndshme duke ju ngrohur ju, dhe mysafirët tuaj.

Kohë djegie

4 – 5 Orë

Vëllim depozitë

3.5 L

Përmasa 35 × 35 × 120 cm
Peshë 19 g/kg

0.0 Vlerësimi mesatar Rated (0 shqyrtime nga klientë)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Panora”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shihni më tepër
Shportë0
Nuk ka asnjë produkt në shportë!
Vazhdoni blerjet
Kreu Shitore Llogaria