MIRË SE VINI NË DYQANIN DECOFIRE

15% OFF

Torch është një produkt i bukur që mund të përdoret si brenda ashtu edhe jashtë. Është një model shumë elegant që mund të përdoret në ambiente të mbyllura, si dhe në hotele, restorante dhe ambiente, anët e pishinës dhe kopshtet.

Kohë djegie

3.5 Orë

Vëllim depozitë

1.5 L

Përmasa 34 × 34 × 120 cm
Peshë 13.5 g/kg

0.0 Vlerësimi mesatar Rated (0 shqyrtime nga klientë)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Torch”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shihni më tepër
Shportë0
Nuk ka asnjë produkt në shportë!
Vazhdoni blerjet
Kreu Shitore Llogaria