MIRË SE VINI NË DYQANIN DECOFIRE

21.2% OFF

Për fat të mirë, vatrat e oxhakut me bioetanol si modeli Ebios-Fire® The City nuk kanë nevojë për oxhak ose kanal tymi. Kjo vatër kombinon elegancën e përjetshme dhe saktësinë inxhinierike. Ajo është e rrethuar nga një kornizë klasike oxhaku, duke krijuar një përshtypje magjepsëse.

City është një oxhak zëvendësues bio, i projektuar posaçërisht për t’u futur në një oxhak ekzistues të hapur.

Fuqia kalorifike

3.3 kW

Kapaciteti

2.6 L

Karburant

Bio-Etanol

Kohë djegie

5 Orë

Material

Çelik inox, xhami i temperurar

Ndezje

Manual

Ngjyra

E zezë, Chrome

Përdorimi

Për ambient të brendshëm.

Përmasa 100 × 80 × 26 cm
Peshë 40 g/kg

0.0 Vlerësimi mesatar Rated (0 shqyrtime nga klientë)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “The City”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shportë0
Nuk ka asnjë produkt në shportë!
Vazhdoni blerjet
Kreu Shitore Llogaria