MIRË SE VINI NË DYQANIN DECOFIRE

21.2% OFF

Oxford 700

SKU: SP0004 Kategori: ,

 2,600.00

  • Dizajn elegant
  • Nuk kërkohet energji elektrike
  • Lehtë dhe e shpejtë për t’u instaluar

Ka stok

Sasi :
Blijeni tani

Një nga vatrat më të shitur të bioetanolit në gamën Ebios, Oxford 700 është një vatër e montuar në mur që do të duket e shkëlqyer në çdo shtëpi. Djegësi 70 cm i gjerë është projektuar posaçërisht për dhoma më të mëdha. Ky model ebios-fire® ka një rezervuar të integruar që mban pothuajse tre litra karburant – mjaftueshëm për rreth pesë orë kohë djegieje elegante. Mund të montohet ose në mur ose plotësisht i integruar me një mbingarkesë prej 5 cm.

Fuqia kalorifike

3.3 kW

Kapaciteti

2.6 L

Karburant

Bio-Etanol

Kohë djegie

5 Orë

Material

Çelik inox, xhami i temperurar

Ndezje

Manual

Ngjyra

E zezë, Chrome

Përdorimi

Për ambient të brendshëm.

Përmasa 115 × 59 × 15 cm
Peshë 37 g/kg

0.0 Vlerësimi mesatar Rated (0 shqyrtime nga klientë)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Oxford 700”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shportë0
Nuk ka asnjë produkt në shportë!
Vazhdoni blerjet
Kreu Shitore Llogaria