MIRË SE VINI NË DYQANIN DECOFIRE

Dimplex SP16E Elektrike e montuar në mur lyer në të zezë me një flakë unik 2 kw me efekt Optiflame me shtrat druri të ndezur.

Është projektuar për t’u instaluar si oxhak i montuar në mur dhe efekti i flakës mund të përdoret pavarësisht nga burimi i nxehtësisë, kështu që ju mund të krijoni një atmosferë të ngrohtë pa pasur nevojë të përdorni nxehtësi.

Dekor

Trungje Druri

Flakë e rregullueshme

Po

Konsumi

Deri në 2000 Watts

Ngjyrë

E zezë

Stil

Inkaso

Telekomandë

Po

Përmasa 127 × 57 × 20.5 cm
Peshë 34 g/kg

0.0 Vlerësimi mesatar Rated (0 shqyrtime nga klientë)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “SP16 Optiflame”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shportë0
Nuk ka asnjë produkt në shportë!
Vazhdoni blerjet
Kreu Shitore Llogaria