MIRË SE VINI NË DYQANIN DECOFIRE

Levico 120 3D

SKU: XL0003 Kategori:

 1,380.00

Levico mund të përdoret thjesht për dekorim (konsumi shumë i ulët i energjisë) ose si një ngrohës shtesë. Prodhon ngrohtësi, por mbi të gjitha sjell një ndjenjë të vërtetë komoditeti në shtëpinë tuaj.

S’ka stok

Më njoftoni kur artikulli të jetë përsëri në magazinë.

Shtoje në listën e pritjes

Xaralyn Levico 120 3D prodhon një imazh të gjallë 3D zjarri. Oxhaku elektrik Levico mund të përdoret për ngrohje shtesë ose si zjarr thjesht dekorativ.

Oxhaku elektrik jep iluzionin e një zjarri të vërtetë të hapur, por pa disavantazhe.

Levico 90 është shumë efikas në energji për shkak të përdorimit të teknologjisë sonë më të fundit LED, ndërsa siguron 400-800 Watt fuqi shtesë ngrohjeje. Zjarri Levico 120 3D LED është pa mirëmbajtje dhe mund të përdoret nga telekomanda ose nga paneli në pajisje. Ky lloj zjarri elektrik prodhon një imazh të shkëlqyer 3-dimensional dhe është i shkëlqyer për përdorim të përditshëm.

Kjo futje ka flakë të rregullueshme dhe trungje të ndezura që ndizen më të fortë ose më të dobët sipas dëshirës. Ka xham në anën e majtë dhe të djathtë që prodhon iluzionin e një zjarri gazi. Ana e përparme është e hapur.

Flakë e rregullueshme

Po

Funksione

Drita LED

Konsumi

15 Watts

Ngrohje

0 – 400 – 800 Watt

Telekomandë

Po

Timer

Po

Përmasa 127.0 × 24.8 × 41.0 cm
Peshë 24.5 g/kg

0.0 Vlerësimi mesatar Rated (0 shqyrtime nga klientë)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Levico 120 3D”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shportë0
Nuk ka asnjë produkt në shportë!
Vazhdoni blerjet
Kreu Shitore Llogaria