MIRË SE VINI NË DYQANIN DECOFIRE

8.3% OFF

XHD 28

SKU: DX0001 Kategori:

 550.00

Veçoritë
  • Pamje klasike me derdhje rrëshire, trungje të pikturuara me dorë për realizëm
  • Efekt mahnitës i flakës Multi-Fire XHD me flakë të plotë, realiste – ofron opsione ndriçimi me prush të kuq dhe blu
  • Ngrohës i fuqishëm, shtesë ngroh deri në 90 metra katrorë.
  • Flakë të personalizueshme – Shpejtësia dhe ndriçimi i rregullueshëm
  • Kontrollet me prekje kapacitive me ekran dixhital që tregon cilësimet dhe funksionet e temperaturës
  • Efikasitet më i lartë i energjisë për kursime shtesë
  • Telekomandë e përfshirë për funksionimin e lehtë të funksioneve

S’ka stok

Më njoftoni kur artikulli të jetë përsëri në magazinë.

Shtoje në listën e pritjes

Oxhakut elektrk Dimplex 28-In Multi-Fire XHD Plug-In krijon një ekran vizual që disa nuk do ta mendonin kurrë se ishte një zjarr artificial. Iluzioni është aq i gjallë dhe autentik, saqë mund ta gjeni veten duke harruar se nuk është një flakë e vërtetë. Kompleti i ndërlikuar i trungjeve është formuar nga copa druri të djegura, të cilat më pas pikturohen me dorë për një realizëm më të lartë. Për më tepër, çdo trung është i lidhur me ndriçim LED të ndezur që pulson për të simuluar pamjen e një trungu që digjet. Flakët e ndezura dhe të plota LED ngrihen lart dhe gjerë për një ekran vërtet mahnitës, ndërsa shpejtësia e kontrollueshme e flakës dhe nivelet e shkëlqimit lejojnë një përvojë të përgjithshme më të personalizuar. Për efekte të shtuara, menjëherë pas grilës së trungjeve, do të gjeni ndriçim të integruar LED që ju lejon të shtoni thekse të kuqe ose blu në zonën e prushit për një pamje unike.

Ky oxhaku e pasur dhe e avancuar ofron gjithashtu një ngrohës të fuqishëm, të integruar qeramik që është në gjendje të prodhojë nxehtësi shtesë për dhoma deri në 90 metra katrorë. Si një burim energjie efikas i ngrohjes, ju do ta gjeni faturën tuaj elektrike më të ulët se format e tjera të ngrohjes. Funksioni i nxehtësisë mund të përdoret në mënyrë të pavarur nga efektet e flakës, i cili është i përsosur për dhomat e gjumit ose gjatë gjumit (aty ku drita e ambientit nuk është e dëshiruar). Ose anasjelltas, mund të fikni nxehtësinë dhe të shijoni vetëm flakët, duke e bërë atë një opsion vërtet gjatë gjithë vitit për hapësirën tuaj. Përfshihet një telekomandë me shumë funksione dhe lejon funksionimin e lehtë të flakëve, shpejtësive, ndriçimit, temperaturës dhe kohëmatësit të ndezjes/fikjes pothuajse nga kudo në dhomën tuaj. Ekrani dixhital në ekran është një veçori e mrekullueshme që ju jep konfirmim vizual të lexueshëm të funksioneve dhe cilësimeve të ndryshme të kutisë së zjarrit.

Përfshin

Oxhaku elektrik 28″, telekomandë me shumë funksione dhe 1 vit garanci

Dekor

Trungje Druri

Flakë e rregullueshme

Po

Konsumi

Deri në 1500 Watts

Ngjyrë

E zezë

Stil

Klasik

Telekomandë

Po

Përmasa 69.5 × 19.5 × 59.6 cm
Peshë 7.8 g/kg

0.0 Vlerësimi mesatar Rated (0 shqyrtime nga klientë)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “XHD 28”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shportë0
Nuk ka asnjë produkt në shportë!
Vazhdoni blerjet
Kreu Shitore Llogaria