MIRË SE VINI NË DYQANIN DECOFIRE

Pure S

 75.00

  • 100% i sigurt.
  • Dizajn elegant.
  • Pa erë, pa hi, pa tym.
  • Lehtë dhe e shpejtë për në përdorim.

Ka stok

Sasi :
Blijeni tani
Kohë djegie

1.5 Orë

Vëllim depozitë

0.2 L

Përmasa 18 × 18 × 16.5 cm
Peshë 1.5 g/kg

0.0 Vlerësimi mesatar Rated (0 shqyrtime nga klientë)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Pure S”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shportë0
Nuk ka asnjë produkt në shportë!
Vazhdoni blerjet
Kreu Shitore Llogaria