MIRË SE VINI NË DYQANIN DECOFIRE

Në këto muaj të ftohtë dimri, modeli Marine do t’ju kujtojë muajt e verës me ngrohtësinë dhe pamjen e tij dhe do t’ju sjellë kujtimet tuaja të ëmbla!

Kohë djegie

3 Orë

Vëllim depozitë

0.9 L

Përmasa 32 × 19 × 20 cm
Peshë 3.4 g/kg

0.0 Vlerësimi mesatar Rated (0 shqyrtime nga klientë)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Marine”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shihni më tepër
Shportë0
Nuk ka asnjë produkt në shportë!
Vazhdoni blerjet
Kreu Shitore Llogaria