MIRË SE VINI NË DYQANIN DECOFIRE

Face

 100.00

Seri elegante vatrash tavoline të vogla. Ato prodhohen prej porcelan inox dhe japin një pamje unike dhe ekskluzive.

  • Dizajn elegant
  • Nuk kërkohet energji elektrike
  • Lehtë dhe e shpejtë për t’u instaluar
Sasi :
Blijeni tani

Ky model, të cilin e emërtuam sipas zonës sonë të bukur 3D Face, është një produkt qeramik dhe ofron opsione të ndryshme ngjyrash. Ju mund ta përdorni këtë oxhak desktop, i cili i shton elegancë, si brenda ashtu edhe jashtë dhe dekoron hapësirën tuaj me estetik te veçantë.

Burning time

2.5 – 3 Hours

Fuel capacity

0.35 Litters

Përmasa 19 × 19 × 28.6 cm
Peshë 3.3 g/kg

0.0 Vlerësimi mesatar Rated (0 shqyrtime nga klientë)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Face”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shportë0
Nuk ka asnjë produkt në shportë!
Vazhdoni blerjet
Kreu Shitore Llogaria