MIRË SE VINI NË DYQANIN DECOFIRE

Ky produkt, i bërë nga druri i pishës, pasqyron strukturën e vetë drurit. Me dizajnin e tij të vogël dhe të bukur, ai do të përshtatet në çdo hapësirë dhe do të reflektojë nxehtësinë e zjarrit në shtëpinë tuaj, restorantin dhe të gjitha llojet e vendeve ku vendoset.

Kohë djegie

2.5 – 3 Orë

Vëllim depozitë

0.35 L

Përmasa 15 × 15 × 22 cm
Peshë 1 g/kg

0.0 Vlerësimi mesatar Rated (0 shqyrtime nga klientë)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tophane”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shportë0
Nuk ka asnjë produkt në shportë!
Vazhdoni blerjet
Kreu Shitore Llogaria