MIRË SE VINI NË DYQANIN DECOFIRE

Mini Tornado

 80.00

Seri elegante vatrash tavoline të vogla. Ato prodhohen prej porcelan inox dhe japin një pamje unike dhe ekskluzive.

  • Dizajn elegant
  • Nuk kërkohet energji elektrike
  • Lehtë dhe e shpejtë për në përdorim
Shto lëndë djegëse
Çmimi i produktit:  80.00
Opsionet totale:
Totali i porosisë:
Sasi :
Blijeni tani

Mini Tornado është modeli më i vlerësuar dhe më popullor. Ky produkt prodhon një flakë të madhe që rrotullohet rreth gjatësisë së xhamit. Është një produkt shumë i fortë për sa i përket nxehtësisë dhe vizualitetit. Ndikon në një mjedis rreth 15-20 metra katrorë. Kjo festë vizuale që do të ngrohë shtëpinë tuaj është një model i bukur që mund të zgjidhni.

Kohë djegie

2 Orë

Vëllim depozitë

0.35 L

Përmasa 18 × 18 × 35 cm
Peshë 3.1 g/kg

0.0 Vlerësimi mesatar Rated (0 shqyrtime nga klientë)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Mini Tornado”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shportë0
Nuk ka asnjë produkt në shportë!
Vazhdoni blerjet
Kreu Shop Llogaria