MIRË SE VINI NË DYQANIN DECOFIRE

Nga bambu i vërtetë, ky model guri është një vatër e shkëlqyer tabletop. Është plotësisht e lyer me dore. Kjo harmoni dhe përzierje e ngrohtë e bambusë dhe zjarrit ofron një dekorim të këndshëm që ju dëshironi për në shtëpinë tuaj.

Kohë djegie

2.5 – 3 Orë

Vëllim depozitë

0.35 L

Përmasa 20 × 20 × 21 cm
Peshë 3 g/kg

0.0 Vlerësimi mesatar Rated (0 shqyrtime nga klientë)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Bamboo”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shportë0
Nuk ka asnjë produkt në shportë!
Vazhdoni blerjet
Kreu Shitore Llogaria