MIRË SE VINI NË DYQANIN DECOFIRE

IgniteXL 50

SKU: DX0006 Kategori:

 1,700.00

Veçoritë
  • Teknologji mahnitëse e flakës Multi-Fire XD
  • Efekte ndriçimi me ngjyra të personalizueshme
  • Ngrohësi shtesë ngroh deri në 1000 m². Ft.
  • Dekor bashkëkohor akrilik me prush akulli ose vintage me dru qeramike
  • Ekrani LED dhe telekomanda mundësojnë funksionimin pa mundim
  • Kënaqësi e vërtetë gjatë gjithë vitit
  • Flakët funksionojnë pavarësisht nga ngrohësi

Ka stok

Sasi :
Blijeni tani

Oxhaku Elektrik Dimplex IgniteXL 50-In – XLF50 shquhet si një nga opsionet më të besueshme të oxhakut elektrik për instalimet rezidenciale dhe komerciale. Pjesa e përparme e xhamit praktikisht buzë te skaji jep një kënd shikimi të madh dhe gjithëpërfshirës të efekteve të flakës të ngjashme me jetën. Teknologjia e patentuar e flakës MultiFire XD krijon iluzionin e zjarrit që imiton flakët e vërteta të gazit që ngrihen dhe dridhen nga shtrati modern i prushit akrilik. Njësia jo vetëm që ofron një flakë shumë të besueshme, por gjithashtu ofron tema të ndryshme ngjyrash për të krijuar një pamje të personalizuar. Krijoni një zjarr artificial që pasqyron disponimin dhe preferencat tuaja. Me gjerësi 50 inç, ky oxhak i integruar tërheq vëmendjen e mysafirëve tuaj dhe u jep atyre një mirëseardhje të qetë dhe tërheqëse në shtëpinë ose biznesin tuaj. Kur nevojitet ngrohje shtesë pasi temperaturat bien jashtë, ngrohësi qeramik mund të krijojë ngrohtësi shtesë për hapësirat deri në 1000 metra katrorë. Do të jeni në gjendje të qetësoni dhomën tuaj në mënyrë të sigurtë dhe efikase për veten dhe mysafirët tuaj. IgniteXL është plotësisht i zhytur dhe i lidhur fort për një pamje të qetë dhe të hijshme. Për të maksimizuar përdorimin e kësaj njësi mahnitëse, Ignite mund të përdoret pa nxehtësi për të shijuar gjatë gjithë vitit efektet e bukura të flakës. Për lehtësinë tuaj, një telekomandë shumëfunksionale lejon kontrollin e plotë të çdo veçorie të njësisë. Ekrani interaktiv LED përshkruan lehtësisht cilësimin e temperaturës , kohëmatësin e gjumit dhe veçori të tjera ndërsa i rregulloni duke përdorur telekomandën. Bëni një deklaratë dramatike dhe të fuqishme në shtëpinë, zyrën ose biznesin tuaj me këtë ekspozitë vërtet të spikatur nga Dimplex.

Dekor

Akull akrilik / Dru qeramike

Flakë e rregullueshme

Po

Konsumi

1500 / 2000 Watts

Ngjyrë

E zezë

Stil

Inkaso

Telekomandë

Po

Përmasa 130.6 × 42.0 × 16.0 cm
Peshë 30.0 g/kg

0.0 Vlerësimi mesatar Rated (0 shqyrtime nga klientë)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “IgniteXL 50”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shihni më tepër
Shportë0
Nuk ka asnjë produkt në shportë!
Vazhdoni blerjet
Kreu Shitore Llogaria