MIRË SE VINI NË DYQANIN DECOFIRE

30% OFF

Prism 34

SKU: DX0005 Kategori:

 700.00

Veçoritë
  • Seri e re të Dimplex më të shitur për montimin në mur BLF3451-EU
  • Efekti i flakës krijon një përvojë realiste shikimi
  • Ngjyra LED me spektër të plotë për një ekran unik të shtratit prej prushi – blu, jeshile, rozë dhe e kuqe.
  • Shtrat prej qelqi akrilik në formë diamanti
  • Krijon ngrohje shtesë deri në 37 metra katrorë.
  • Ekrani LED dhe telekomanda e bëjnë funksionimin e lehtë
  • Kënaqësi e vërtetë gjatë gjithë vitit – Flakët funksionojnë pavarësisht nga ngrohësi
  • Telekomandë e përfshirë për funksionimin e lehtë të funksioneve

Ka stok

Sasi :
Blijeni tani

Oxhaku elektrik linear Dimplex Prism 34″ – BLF3451-EU është oferta më e fundit nga seria BLF3451-EU më e shitur dhe e vlerësuar me çmime. Ky oxhak elektrik i përmirësuar ka marrë diçka të mrekullueshme dhe e ka kthyer atë në diçka mahnitëse. Gjerësia e madhe e njësisë 34 inç e bën atë një pikë qendrore e shkëlqyeshme për dhomën tuaj, pasi tërheq vëmendjen me bukurinë e saj artistike. Efekti i përmirësuar i flakës krijon një flakë edhe më realiste që kërcen në mënyrë perfekte nga shtrati i përmirësuar, më i madh, si diamanti prej qelqi akrilik. Me shtimin e një LED krevat prushi i ndezur, ju mund të zgjidhni nga çdo zgjedhje befasuese – blu, jeshile, rozë ose e kuqe. Një ekran i integruar LED përshkruan lehtësisht cilësimin e temperaturës, kohëmatësin e gjumit dhe temat e ngjyrave ndërsa i rregulloni ato nga komoditeti i kudo në dhomë duke përdorur telekomandën e përfshirë në dorë. Meqenëse efekti i flakës mund të funksionojë në mënyrë të pavarur nga ngrohësi, ju mund ta shijoni këtë oxhak mahnitës gjatë gjithë vitit. Megjithatë, kur temperatura bie dhe ju Dhoma ka nevojë për ngrohtësi shtesë, ngrohësi i detyruar me ventilator prodhon lehtësisht nxehtësi shtesë për të ngrohur zonat deri në 37 metra katrorë. Ft. Prism ofron shkathtësi me 3 opsione instalimi/montimi. Zgjidhni nga një montim në mur, pjesërisht i zhytur ose plotësisht i futur në varësi të pamjes tuaj të dëshiruar. Për më tepër, mund të zgjidhni ta lidhni njësinë në rrjetin tuaj elektrik ose të përdorni spinën standarde të prizës së murit të përfshirë. Oxhaku Elektrik Dimplex Prism 34 inç është me të vërtetë një pamje për t’u parë dhe padyshim që do të bëhet një tipar i preferuar i shtëpisë tuaj.

Dekor

Akull akrilik

Flakë e rregullueshme

Po

Konsumi

Deri në 1100 Watts

Ngjyrë

E zezë

Stil

Inkaso

Telekomandë

Po

Përmasa 86.7 × 49.4 × 17.9 cm
Peshë 22.1 g/kg

0.0 Vlerësimi mesatar Rated (0 shqyrtime nga klientë)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Prism 34”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shihni më tepër
Shportë0
Nuk ka asnjë produkt në shportë!
Vazhdoni blerjet
Kreu Shitore Llogaria