MIRË SE VINI NË DYQANIN DECOFIRE

16.7% OFF

Trivero 90 LED

SKU: XL0004 Kategori:

Çmimi origjinal qe: € 600.00.Çmimi i tanishëm është: € 500.00.

Trivero mund të përdoret thjesht për dekorim (konsumi shumë i ulët i energjisë). Ajo sjell një ndjenjë të vërtetë komoditeti në shtëpinë tuaj.

Ka stok

Sasi :
Blijeni tani

Trivero 90 është i lehtë për t’u përdorur dhe krijon pamjen e një zjarri realist.

Ky oxhak elektrik përdor teknologjinë tonë më të fundit LED, që funksionon nëpërmjet panelit të kontrollit me ekran me prekje ose telekomandës. Paneli i kontrollit të ekranit me prekje në këtë fireplace ndizet dukshëm në përgjigje të prekjes, pas disa sekondash ky panel kontrolli errësohet përsëri. Trivero 90 mund të përdoret vetëm për qëllime dekorative.

Për më tepër, nuk keni nevojë të jeni specialist për instalimin e oxhakut elektrik Trivero 90, mjafton të gjeni vendin ideal në shtëpinë tuaj për të krijuar një atmosferë të ngrohtë dhe miqësore.

Trivero 90 është projektuar që të mos prodhojë nxehtësi, por megjithatë ne ju garantojmë flakë të mëdha dhe të vazhdueshme. Ndryshe nga vatrat me gaz të cilët kërkojnë kontroll të vazhdueshëm të temperaturës për të parandaluar mbinxehjen, modeli ynë Trivero 90 ju ofron një zjarr të bukur që nuk do të rrisë temperaturën e dhomës tuaj, duke ju lejuar të kaloni kohën tuaj duke shijuar atmosferën e zjarrit pa u shqetësuar. monitorim i vazhdueshëm.

Trivero 90 vjen me një grup të ndarë bazalti për dekorim.

Flakë e rregullueshme

Po

Funksione

Drita LED

Konsumi

15 Watts

Ngrohje

Jo

Telekomandë

Po

Përmasa 92.0 × 14.0 × 52.5 cm
Peshë 20 g/kg

0.0 Vlerësimi mesatar Rated (0 shqyrtime nga klientë)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Trivero 90 LED”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shportë0
Nuk ka asnjë produkt në shportë!
Vazhdoni blerjet
Kreu Shitore Llogaria