MIRË SE VINI NË DYQANIN DECOFIRE

Neo Burner 750

SKU: PL0002 Kategori: ,

 3,500.00

Neo Burner është një produkt me karburant etanol në koleksionin premium të Planika – një alternativë për vatrat tradicionale të zjarrit me djegie druri. Kutia e dedikuar lejon instalimin e njësisë pothuajse menjëherë. Përdorimi i sigurt i djegësit sigurohet nga sensorë të ndryshëm dhe një mikroprocesor që monitoron procesin e djegies gjatë gjithë kohës.

Veçoritë
  • DJEGËS AUTOMATIKË ETANOLI
  • PVETËM PËR PËRDORIM TË BRENDSHËM
  • POMPË E DEDIKUAR.
  • PULTI PËRFSHIHET

Ka stok

Sasi :
Blijeni tani

LARTËSIA E FLAKËS ME 2 NIVELE

Djegësi ka një opsion të lartësisë së flakës me 2 shkallë – niveli më i ulët për një kohë më të gjatë djegieje dhe më i lartë për një nxehtësi më të fortë. Duke marrë parasysh se rezervuari ka një kapacitet prej 2,7 litrash, ju mund të shijoni flakën tuaj deri në 4,5 orë ndërsa jeni në një modalitet eco.

PANELI I INTEGRUAR I KONTROLLIT

Dizajni i panelit lejon një përdorim intuitiv dhe të kontrolluar të djegësit të bioetanolit.

GYPI NUK KËRKOHET

Produkti ynë nuk kërkon instalimin e një kanali tymi ose ndonjë oxhak tjetër para-ekzistues përpara instalimit të produktit tonë.

MATERIALE TË QËNDRUESHME

Djegësi është bërë prej çeliku të galvanizuar për të siguruar nivelin më të lartë të qëndrueshmërisë së produktit, në mënyrë që të mund të zgjasë me vite.

Fuqia kalorifike

5 kW

Karburant

Bio-Etanol 95 – 96,6%

Kohë djegie

4.5 Orë

Lyerja

Powder Coated Finish

Material

Çelik inox, xhami i temperurar

Ngjyra

E zezë

Përdorimi

Për ambient të brendshëm

Rregullimi i lartësisë së flakës

2 nivele

Vëllim depozitë

2.6 L

Vëllim minimal e dhomës

50 m³

Përmasa 75.0 × 26.0 × 20.0 cm
Peshë 14.5 g/kg

0.0 Vlerësimi mesatar Rated (0 shqyrtime nga klientë)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Neo Burner 750”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shportë0
Nuk ka asnjë produkt në shportë!
Vazhdoni blerjet
Kreu Shitore Llogaria