MIRË SE VINI NË DYQANIN DECOFIRE

Chantico

 270.00

Chantico Glassfire është një oxhak i rrumbullakët portativ, i cili mund të funksionojë si një element dekorativ kudo që dëshironi – brenda ose jashtë shtëpisë tuaj. Ndërtimi me cilësi të lartë sigurohet nga baza e tij e zezë prej çeliku inox dhe cilindri prej xhami i lëvizshëm. Me këtë oxhak tavoline ju mund të shijoni një zjarr të vërtetë deri në 3.5 orë. Gurë dekorativë, shkrepse dhe një mjet i posaçëm për të shuar zjarrin janë të përfshira në këtë grup oxhaku tavoline. Ju lutemi vini re se karburanti bioetanol nuk është i përfshirë.

Veçoritë
  • Teknologji kundër derdhjes
  • Për ambient të brendshme dhe të jashtme
  • Rezistent ndaj kushteve të motive.
  • Djegës i mbushur me fibre qeramike aborbente

Ka stok

Sasi :
Blijeni tani

ECO-FRIENDLY

Ky tabletop oxhak tavoline nuk kërkon kanal ose oxhak dhe furnizohet me bioetanol me bazë bimore. Siguron një proces të pastër djegieje; flakët e tij janë pa tym dhe pa erë.

FIRE RELAXATION

Ky tabletop oxhak tavoline ofron përfitime të vërtetuara shëndetësore. Zjarri jo vetëm që ul ndjeshëm presionin e gjakut, por gjithashtu mund të ndikojë ndjeshëm në sjelljen tonë pro-sociale. Shikimi i flakëve të zhurmshme mund ta kthejë mendjen tonë në një gjendje krijuese dhe të relaksuar.

FIRE DECORATION

Së bashku me oxhakun e tavolinës me etanol do të merrni gurë të bardhë dekorativë, të cilët mund t’i rregulloni në çdo mënyrë të dëshiruar. Pavarësisht nëse vendosni të përdorni Chantico në vend të qirinjve në tavolinën tuaj të tarracës ose të organizoni një vend romantik, ky oxhak tavoline do t’i përmirësojë kujtimet.

AIR PURIFIER

Oxhaku i tavolinës me etanol si pastrues ajri? Kjo mund të jetë një surprizë për shumë prej nesh. Megjithatë, përshpejtimi i shpejtë i lëvizjes së grimcave të ajrit, sigurohet nga nxehtësia në dhomën tuaj, duke e bërë atë më të pastër.

Fuqia kalorifike

2.5 kW

Karburant

Bio-Etanol

Kohë djegie

3.5 Orë

Lyerja

Powder Coated Finish

Material

Çelik inox, xhami i temperurar

Ngjyra

E zezë

Përdorimi

Për ambient të brendshëm dhe të jashtëm

Vëllim depozitë

1.5 L

Vëllim minimal e dhomës

25 m³

Përmasa 25.1 × 25.1 × 35.3 cm
Peshë 4.2 g/kg

0.0 Vlerësimi mesatar Rated (0 shqyrtime nga klientë)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Chantico”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shportë0
Nuk ka asnjë produkt në shportë!
Vazhdoni blerjet
Kreu Shitore Llogaria