MIRË SE VINI NË DYQANIN DECOFIRE

Bodrum

 50.00

Seri elegante vatrash tavoline të vogla. Ato prodhohen prej porcelan inox dhe japin një pamje unike dhe ekskluzive.

  • Dizajn elegant
  • Nuk kërkohet energji elektrike
  • Lehtë dhe e shpejtë në përdorim
Shto lëndë djegëse
Çmimi i produktit:  50.00
Opsionet totale:
Totali i porosisë:
Sasi :
Blijeni tani

Ky model është një produkt qeramik dhe ofron opsione të ndryshme ngjyrash. Ju mund ta përdorni këtë oxhak si tabletop, i cili i shton elegancë si brenda ashtu edhe jashtë.

Kohë djegie

2.5 – 3 Orë

Vëllim depozitë

0.35 L

Përmasa 20 × 20 × 25 cm
Peshë 1.64 g/kg

0.0 Vlerësimi mesatar Rated (0 shqyrtime nga klientë)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Bodrum”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shportë0
Nuk ka asnjë produkt në shportë!
Vazhdoni blerjet
Kreu Shop Llogaria