MIRË SE VINI NË DYQANIN DECOFIRE

Vatër Bio-Etanoli XXL

SKU: 11814LB Kategori: ,

 1,500.00

Vatra bio-etanoli XXL Xaralyn me bërthamë qeramike ofron siguri maksimale.

Veçoritë
  • Teknologji kundër derdhjes
  • Për ambient të brendshme
  • Djegës i mbushur me gurë absorbent qeramik.

Ka stok

Sasi :
Blijeni tani

Djegësi i bioetanolit Xaralyn XXL (11814LB) është prej çeliku inox me një shtresë pluhuri të zi dhe shpërndahet në mënyrë standarde duke përfshirë të gjitha pajisjet e nevojshme si ekranet e xhamit, çakmakun dhe hinkën. Djegësit tanë qeramikë janë testuar plotësisht dhe kanë dalë si më të sigurtit në tregë.

Bioetanoli absorbohet plotësisht nga bërthama qeramike. Gazi që lëshohet gradualisht kur hapet djegësi, shkakton një djegie të qëndrueshme, ekonomike, e cila është deri në 50% më ekonomike në përdorim në krahasim me djegësit e tjerë; zjarri i hapur më i sigurt.

Mund të integrohet në dizajnë individuale zjarri, rezidenciale dhe komerciale. Dizajni, cilësia dhe siguria e bëjnë këtë djegësin më të popullarizuar të bioetanolit midis projektuesve dhe zhvilluesve.

Ky djegës bioetanoli me cilësi të jashtëzakonshme është zhvilluar për vite të tëra kënaqësie.

Fuqia kalorifike

4.4 kW

Karburant

Bio-Etanol

Lyerja

Powder Coated Finish

Material

Çelik inox

Ngjyra

E zezë

Përdorimi

Për ambient të brendshëm

Vëllim depozitë

3.5 L

Përmasa 120.0 × 15.7 × 8.4 cm
Peshë 20.0 g/kg

0.0 Vlerësimi mesatar Rated (0 shqyrtime nga klientë)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Vatër Bio-Etanoli XXL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shihni më tepër
Shportë0
Nuk ka asnjë produkt në shportë!
Vazhdoni blerjet
Kreu Shitore Llogaria