MIRË SE VINI NË DYQANIN DECOFIRE

Design Burner Series

SKU: DF0029 Kategori: ,

 350.00 1,500.00

  • Dizajn elegant
  • Nuk kërkohet energji elektrike
  • Lehtë dhe e shpejtë për në përdorim
Shto lëndë djegëse
Çmimi i produktit:  350.00
Opsionet totale:
Totali i porosisë:
Sasi :
Blijeni tani
Përmasa N/A
Peshë N/A

0.0 Vlerësimi mesatar Rated (0 shqyrtime nga klientë)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Design Burner Series”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shportë0
Nuk ka asnjë produkt në shportë!
Vazhdoni blerjet
Kreu Shop Llogaria