MIRË SE VINI NË DYQANIN DECOFIRE

Design Burner Series

SKU: DF0029 Kategori: ,

 350.00 1,500.00

  • 100% i sigurt.
  • Pa erë, pa hi, pa tym.
  • Lehtë dhe e shpejtë për në përdorim.
Sasi :
Blijeni tani
Design Burner Series:
  • It burns with a flame of around 20-25 cm.
  • Made of 3 mm thick stainless steel.
  • It has a double-walled chamber.
  • Thanks to its sliding cover design, it is possible to adjust the temperature and extinguish it at any time.
Kapaciteti sipas përmasave:

3.5 L, 4.8 L, 6.5 L, 8 L, 9.5 L, 11 L, 12.5 L, 15 L

Lartësia e flakës:

20 – 25 cm

Materiali:

3 mm stainless steel.

Sipërfaqja ngrohëse sipas përmasave:

30 sqm, 40 sqm, 50 sqm, 65 sqm, 80 sqm, 95 sqm, 110 sqm, 140 sqm

Përmasa N/A
Peshë N/A

0.0 Vlerësimi mesatar Rated (0 shqyrtime nga klientë)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Design Burner Series”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shihni më tepër
Shportë0
Nuk ka asnjë produkt në shportë!
Vazhdoni blerjet
Kreu Shitore Llogaria