MIRË SE VINI NË DYQANIN DECOFIRE

I bërë nga druri Iroka, ky produkt pasqyron strukturën e vetë drurit. Me dizajnin e tij të vogël dhe të bukur, ai do të përshtatet në çdo hapësirë dhe do të pasqyrojë ngrohtësinë e zjarrit në shtëpinë tuaj, restorantin dhe çdo vend ku vendoset.

Kohë djegie

3 Orë

Vëllim depozitë

0.4 L

Përmasa 17.5 × 17.5 × 25 cm
Peshë 2 g/kg

0.0 Vlerësimi mesatar Rated (0 shqyrtime nga klientë)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Galata”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shportë0
Nuk ka asnjë produkt në shportë!
Vazhdoni blerjet
Kreu Shitore Llogaria