MIRË SE VINI NË DYQANIN DECOFIRE

Mini Elegance

 65.00

Seri elegante vatrash tavoline të vogla. Ato prodhohen prej porcelan inox dhe japin një pamje unike dhe ekskluzive.

  • Dizajn elegant
  • Nuk kërkohet energji elektrike
  • Lehtë dhe e shpejtë për në përdorim
Shto lëndë djegëse
Çmimi i produktit:  65.00
Opsionet totale:
Totali i porosisë:
Sasi :
Blijeni tani

Modeli Mini Elegance, i cili ka një dizajn elegant, është një model vatër me bioetanol tabletop që është në një madhësi ideale për tavolina. Mund të vendosni edhe gurë të vegjël në të dhe të ofroni një vizualitet shtesë, këtë model mund ta përdorni si brenda dhe jashtë ashtu edhe në çdo cep të shtëpisë tuaj. Përveç bukurisë vizuale, ky model, i cili do të sigurojë ngrohje në një sipërfaqe prej 10 – 15 metrash katrorë, është një zgjedhje e mirë për shtëpinë, restorantin dhe hapësirën tuaj.

Kohë djegie

2.5 – 3 Orë

Vëllim depozitë

0.35 L

Përmasa 18 × 18 × 20 cm
Peshë 2.1 g/kg

0.0 Vlerësimi mesatar Rated (0 shqyrtime nga klientë)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Mini Elegance”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shportë0
Nuk ka asnjë produkt në shportë!
Vazhdoni blerjet
Kreu Shop Llogaria