MIRË SE VINI NË DYQANIN DECOFIRE

Është një model shumë elegant në të cilin natyraliteti i drurit kombinohet me çelikun dhe zjarrin.
Nxehtësia që lëshon është gjithashtu dukshëm e fortë. Ky produkt, i cili është bërë nga druri i fortë i gështenjës, pasqyron strukturën natyrale të drurit. Pas derdhjes së karburantit në rezervuar dhe djegies së tij, ju mbetet vetëm ta shijoni atë.

Kohë djegie

2.5 Orë

Vëllim depozitë

0.7 L

Përmasa 33 × 16 × 18.5 cm
Peshë 3 g/kg

0.0 Vlerësimi mesatar Rated (0 shqyrtime nga klientë)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mini Relax”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shihni më tepër
Shportë0
Nuk ka asnjë produkt në shportë!
Vazhdoni blerjet
Kreu Shitore Llogaria