MIRË SE VINI NË DYQANIN DECOFIRE

Shigo design

SKU: XL0001 Kategori: ,

 990.00

Vatra bio-etanoli XXL Xaralyn me bërthamë qeramike ofron siguri maksimale.

Veçoritë
  • Teknologji kundër derdhjes
  • Për ambient të brendshme
  • Djegës i mbushur me gurë absorbent qeramik.

S’ka stok

Më njoftoni kur artikulli të jetë përsëri në magazinë.

Shtoje në listën e pritjes

Shigo kombinon një vazo guri me një djegës qeramike. Një objekt dizajni që mund të vendoset si në ambiente të brendshme klasike ashtu edhe në ato moderne.

Shigo është bërë nga “guri i thyer”. Një produkt guri me një pamje të ashpër. Vazoja që i nevojitet Shigos është e zbrazët nga brenda dhe për këtë arsye duhet të stabilizohet. Kjo mund të bëhet duke e mbushur pjesërisht me rërë ose guralecë për të rritur qëndrueshmërinë (nuk përfshihet).

Shigo dorëzohet me djegësin e bioetanolit S. Shihni specifikimet për më shumë informacion.

Fuqia kalorifike

2.0 kW

Karburant

Bio-Etanol

Lyerja

Powder Coated Finish

Material

Çelik inox

Materiali i dekorit

Guri natyror (guri fosil)

Ngjyra

E zezë

Ngjyra e dekorit

Bezhë natyralë

Përdorimi

Për ambient të brendshëm

Vëllim depozitë

1.0 L

Përmasa 85.0 × 90.0 × 40.0 cm
Peshë 63.0 g/kg

0.0 Vlerësimi mesatar Rated (0 shqyrtime nga klientë)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Shigo design”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shportë0
Nuk ka asnjë produkt në shportë!
Vazhdoni blerjet
Kreu Shitore Llogaria