MIRË SE VINI NË DYQANIN DECOFIRE

50% OFF

La Vela Midi

Çmimi origjinal qe: € 450.00.Çmimi i tanishëm është: € 225.00.

Seri elegante vatrash tavoline të vogla. Ato prodhohen prej çelik inox dhe japin një pamje unike dhe ekskluzive.

  • Dizajn elegant
  • Nuk kërkohet energji elektrike
  • Lehtë dhe e shpejtë për t’u instaluar

Ka stok

Sasi :
Blijeni tani
Oxhak cilindrike bio

Oxhak elegant me bioetanol në tre madhësi të ndryshme, në një dizajn cilindrik çeliku. E krijuar për të qëndruar lirshëm në dysheme/tavolinë ose e montuar në mur duke përdorur pajisje. Oxhaku bio është i rafinuar dhe elegant, i cili krijon një ekuilibër të mirë në mjedisin e tij. Me xhamin e sigurisë në krye, sigurohet zjarri i bukur natyror, me pamjen maksimale të flakëve.

Ju lutemi vini re se ky model është i disponueshëm në tre madhësi të ndryshme.

Fuqia kalorifike

1 kW

Kapaciteti

0.5 L

Karburant

Bio-Etanol

Kohë djegie

6 Orë

Material

Çelik inox, xhami i temperurar

Ndezje

Manual

Ngjyra

Çeliku inoks

Përdorimi

Për ambient të brendshëm dhe të jashtëm

0.0 Vlerësimi mesatar Rated (0 shqyrtime nga klientë)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “La Vela Midi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shihni më tepër
Shportë0
Nuk ka asnjë produkt në shportë!
Vazhdoni blerjet
Kreu Shitore Llogaria