MIRË SE VINI NË DYQANIN DECOFIRE

38.5% OFF

Oxhak i shkëlqyer etanoli në një dizajn elegant.

Ky oxhak është nga marka gjermane Ebios. Ky oxhak nuk është vetëm një oxhak, por falë dizajnit të tij elegant një vepër e vërtetë arti. Si një oxhak në këmbë mund të vendoset lirshëm në dhomë.
Në vitin 2012 ishte Elipse Z me çmimin Plus X për oxhakun me etanol të vitit dhe si produkt i vitit në kategorinë e dizajnit me cilësi të lartë.
Gjithashtu teknikisht ky oxhak është një nga vatrat më të mirë të etanolit që disponohet në treg. Rezervuari mbushet me lehtësi pëmban afërsisht 2,6 litra dhe për shkak të konsumit përafërsisht 0,5 litra në orë është, ju mund të jeni të sigurt për shumë orë komode me këtë oxhak, pa pasur nevojë të rimbusheni.

Fuqia kalorifike

3.3 kW

Kapaciteti

2.6 L

Karburant

Bio-Etanol

Kohë djegie

5 Orë

Material

Çelik inox, xhami i temperurar

Ndezje

Manual

Ngjyra

E zezë, Chrome

Përdorimi

Për ambient të brendshëm.

Përmasa 96 × 40.8 × 24 cm
Peshë 45.5 g/kg

0.0 Vlerësimi mesatar Rated (0 shqyrtime nga klientë)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Elipse Z”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shportë0
Nuk ka asnjë produkt në shportë!
Vazhdoni blerjet
Kreu Shitore Llogaria