MIRË SE VINI NË DYQANIN DECOFIRE

Artemis

 65.00

Seri elegante vatrash tavoline të vogla. Ato prodhohen prej porcelan inox dhe japin një pamje unike dhe ekskluzive.

  • Dizajn elegant
  • Nuk kërkohet energji elektrike
  • Lehtë dhe e shpejtë për në përdorim
Shto lëndë djegëse
Çmimi i produktit:  65.00
Opsionet totale:
Totali i porosisë:
Sasi :
Blijeni tani

Modeli tabletop Artemis. Vjen në 3 variante ngjyrash. Ngjyrat: Bezhë, Bardhë dhe Gri.

Kohë djegie

2 Orë

Vëllim depozitë

0.2 L

Përmasa 24.5 × 24.5 × 11 cm
Peshë 6 g/kg

0.0 Vlerësimi mesatar Rated (0 shqyrtime nga klientë)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Artemis”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shportë0
Nuk ka asnjë produkt në shportë!
Vazhdoni blerjet
Kreu Shop Llogaria