MIRË SE VINI NË DYQANIN DECOFIRE

Me pamjen e tij natyrale me gurë, ky oxhak tabletop është një model i këndshëm që do të sjellë kënaqësi në tryezën tuaj me elegancën dhe vizualitetin e tij. Ky model, i cili mund të ngrohë një sipërfaqe deri në 15 metra katrorë, prezantohet sipas dëshirës tuaj me opsionet e ngjyrave bardh e gri.

Kohë djegie

2.5 – 3 Orë

Vëllim depozitë

0.35 L

Përmasa 20 × 20 × 26 cm
Peshë 2.3 g/kg

0.0 Vlerësimi mesatar Rated (0 shqyrtime nga klientë)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Firestone”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shportë0
Nuk ka asnjë produkt në shportë!
Vazhdoni blerjet
Kreu Shitore Llogaria